portamet roma steel doors
Portamet / 18.07.2022

7 korzyści płynących z wyboru stalowych drzwi loftowych do Twojego domu

Drzwi wewnętrzne, to ważna część domu. Niejednokrotnie stanowią punkt centralny dla każdego pomieszczenia.

Rozważając zakup drzwi wewętrznych oraz zewnętrznych, należy wziąść pod uwagę wiele czynników.

Chcesz, aby drzwi pasowały stylowo do Twojego domu, aby były piękne i podkreślały ogólny urok wnętrza. Dodatkowo dobrze by było, aby drzwi miały pewne cechy, takie jak ponadczasowość, trwałość oraz charakter.

Jeśli którakolwiek z wczesniej wymienionych cech jest czymś, czego szukasz w drzwiach, rozważ stalowe drzwi loftowe .

Oto 7 niesamowitych korzyści, które uzyskasz wybierając stalowe drzwi loftowe.

steel frames doors potramet crittall

Korzyść nr 1: Zapewniają swobodny przepływ światła

Swobodny przepływ światła w domu to podstawa dobrego samopoczucia. W momencie, w którym pomieszczenia są dobrze naświetlone samopoczucie użytkowników jest lepsze. Wpływ na to mają promienie słoneczne pobudzające wydzielanie się melatoniny oraz endorfin. Szklane drzwi lepiej niż jakiekolwiek drzwi przepuszczają światło, dzięki czemu nawet najciemniejsze pomieszczenia można nieco rozjaśnić,

Korzyść nr 2: są łatwe w utrzymaniu

Drzwi stalowe loftowe to jedne z łatwiejszych w utrzymaniu rodzajów drzwi. Wszystkie drzwi wymagają rutynowego czyszczenia polegającego na przetarciu kurzu. Drzwi stalowe posiadają tą przewagę nad drewnianymi, że  nie gniją ani nie wypaczają się. Dodatkowo loftowe przeszklenis nie odkształcają się jeżeli w pomieszczeniach panuje duża wilgotność.

Korzyść nr 3: Stalowe drzwi Loftowe są bardzo trwałe

Wszyscy znamy sytuację kiedy dziecko obija piłką, lub przeciąga rower lub hulajnogę po skrzydle drzwi powodując nieestetyczne i kosztowne wgniecenia. W zależności od materiału, naprawa drzwi drewnianych może być dość kosztowna. Stalowe drzwi wejściowe oraz wewnętrzne są świetne ze względu na swoją trwałość i wytrzymałość na tego typu incydenty.

Stalowe drzwi loftowe przetrwają lata, co czyni je doskonałą opcją. Ponadto stal jest jednym z najmocniejszych materiałów, znacznie przewyższającym wytrzymałość drewna. Kiedy drewno znajduje się w obszarze o wahaniach temperatury i wilgotności , ma tendencję do wypaczania i odkształcania się. Ze stalą nie ma takiego problemu. Dzięki temu drzwi metalowe mogą być użytkowane latami bez konieczności ich wymiany.

drzwi loftowe od producenta

Korzyść nr 4: Zapewniają efektywność energetyczną

Efektywność energetyczna to jedno z najnowszych modnych słów dla właścicieli domów. Prawie wszystkie części domu mogą być energooszczędne od okien, dwóch bram garażowych i podłogi. Drzwi stalowe mogą być również energooszczędne, a przeszklenia loftowe znajdują się na szczycie listy jako jedne z najbardziej energooszczędnych.

Korzyść nr 5: Blokują hałas

Stal doskonale blokuje hałas, dzięki czemu nie musisz nosić zatyczek do uszu we własnym domu. Nawet najgłośniejszych sąsiadów nie będzie można usłyszeć. Przy mniejszym hałasie Twój dom będzie bardziej prywatny i bezpieczny, a ty będziesz mógł się cieszyć spokojem.

Korzyść nr 6:Można je dostosować

Wzór loftowych drzwi można wybrać i dostosować według własnych preferencji. Do wyboru są zarówno drzwi z gamy Portamet standard oraz Portamet custom – drzwi loftowych wykonywanych a zamówienie według wytycznych klienta.  . Wszystkie drzwi powinny być dostosowane i udekorowane w taki sposób, aby pasowały do ​​ogólnego stylu panującego domu. Przy drzwiach stalowych można dobrać kolor ram, rodzaj szyb oraz stylistykę samych drzwi.

blue steel doors

Korzyść nr 7: Są tańsze

Stalowe drzwi loftowe niejednokrotnie są wyborem tańszym niż ich drewniane odpowiedniki. Drzwi drewniane bywają drogie, zwłaszcza gdy są wykonywane pod wymiar – na zamówienie. Z drugiej strony stal jest niedroga i wytrzymuje o wiele dłużej niż drewno , co na dłuższą metę pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Stalowe drzwi loftowe to doskonały wybór dla właścicieli mieszkań oraz domów.

Są trwałe, można je dostosować do swojego wnętrza i zapewniają poczucie bezpieczeństwa i luksusu. Mogą być również energooszczędne i łatwe w utrzymaniu. Jeśli planujesz zakup nowych lub wymieniasz drzwi, najlepszym rozwiązaniem jest stal.

Wymień swoje drzwi

Teraz, gdy już rozumiesz ogromne zalety stalowych drzwi wejściowych, następnym krokiem, jaki należy podjąć, jest zaufanie renomowanej firmie, która produkuje wysokiej jakości stalowe drzwi loftowe .

Zapraszamy do współpracy info@portamet.com

PORTAMET STEEL DOORS