Drzwi loftowe

Jesteśmy największym producentem drzwi loftowych w Polsce

Drzwi loftowe to doskonałe rozwiązanie pasujące do każdego wnętrza. Są solidne, eleganckie i minimalistyczne.

W naszej ofercie posiadamy szklane drzwi otwierane klasycznie jak i loftowe drzwi przesuwne. 

Specjalizujemy się w produkcji drzwi loftowych w wymiarach standardowych oraz pod wymiar według indywidualnych wytycznych klienta.

WIĘCEJ O PORTAMET.

Portamet Custom

Drzwi Loftowe na wymiar

Dopasujemy rozwiązanie to Twoich potrzeb i oczekiwań.

Ty wybierasz:

- Rozmiar zabudowy

- Rodzaj szkła

- Kolor 

-itd

drzwi loftowe w wymiarach deweloperskich

Drzwi loftowe Portamet Standard

Oferujemy całą gamę standardowych drzwi loftowych dostępnych w salonach sprzedaży w całej polsce. Zapraszamy do zapoznania się ofertą naszych drzwi

Drzwi loftowe przesuwne

Drzwi Loftowe Portamet Slide

Drzwi loftowe przesuwne to zupełnie nowy standard drzwi przesuwnych na rynku. Oferujemy różne modele najwyższej klasy przeszklonych drzwi przesuwnych.

drzwi loftowe Portamet Decco

Drzwi Loftowe Portamet DECCO

Kolekcja Decco to nasza autorska kolekcja Drzwi loftowych z Łukami i obłymi kształtami. 

 

rodzaje szyb do drzwi loftowych portamet portfolio

Rodzaje szyb

W ofercie posiadamy:

- szyby laminowane

- szyby hartowane

-szyby ornamentowe

- szyby barwione w masie 

Skontaktuj się

Nie wiesz co wybrać? Masz wątpliwości?

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania dotyczące naszej oferty drzwi loftowych. Nasi konsultanci pomogą zarówno w kwestiach technicznych i montażowych jak i w zaprojektowaniu drzwi dopasowanych do Państwa wymagań.

Drzwi loftowe – idealne do każdego wnętrza

Czym charakteryzują się przeszklenia loftowe

Drzwi loftowe obecnie cieszą się ciągle rosnącą popularnością. Dzieje się tak ze względu na ich ponadczasowy styl oraz fakt, że każdemu wnętrzu nadają niepowtarzalny charakter. Wykonywane zazwyczaj z ramek z czarnej stali i zawartych w nich tafli szkła bezpiecznego (klejonego) lub szkła hartowanego. Prostota kształtów sprawia, że stają się ponadczasowe, a materiały, z których są wykonane zapewniają wysoką wytrzymałość oraz bezpieczeństwo w użytkowaniu. W naszej ofercie drzwi loftowych znajdą Państwo szeroką gamę modeli w wymiarach  standardowych, które doskonale wpasują się w każde pomieszczenie. Oferujemy szeroką gamę modeli otwieranych oraz przesuwnych.

Produkcja drzwi loftowych

Portamet jest największym Polskim producentem drzwi loftowych. Działamy od roku 2011 i dostarczamy na nasze realizacje zarówno do klientów w Polsce jak i we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Nasze produkty wykonywane z wyselekcjonowanej stali posiadającej odpowiednie atesty. Dzięki temu, że wykonujemy drzwi we własnym zakresie nie mamy żadnych ograniczeń i możemy wykonać dosłownie każdy projekt. Produkcja drzwi loftowych odbywa się w klasyczny sposób. Stal czarna jest cięta na odcinki odpowiedniej długości a następnie jest spawana według projektu. Drzwi szklane składają się z ościeżnicy, ramy oraz konstrukcyjnych szprosów, pomiędzy które montowana jest szyba.

Drzwi Loftowe z certyfikacją

Wszystkie drzwi w wymiarach standardowych wykonywane przez Portamet posiadają certyfikacje budowlaną „B” dzięki czemu mogą być bezpiecznie stosowane zarówno w prywatnych domach jak i na obiektach inwestycyjnych.

Rodzaje przeszkleń loftowych

Drzwi loftowe podzielić można na 2 podstawowe grupy. Pierwszą grupą są drzwi loftowe otwierane, czyli klasyczne drzwi posiadające pochwyt lub klamkę. Przeszklenia takie za pomocą zawiasów osadzone są na ościeżnicy i otwierać się mogą zarówno w lewą jak i prawą stronę . Drugą grupą są drzwi loftowe przesuwne czyli przeszklenia, w których skrzydło wyposażone jest w wózki za pomocą których porusza się wzdłuż ściany po szynie zamontowanej nad otworem drzwiowym.

Drzwi loftowe w wymiarach standardowych / deweloperskich

Portamet jako pierwsza firma w Polsce wprowadziła do oferty drzwi loftowe w standardowych wymiarach, pasujących pod otwory drzwiowe o szerokości 80, 90, 100.  W ofercie znalazły się zarówno drzwi otwierane klasycznie jak i przesuwne drzwi loftowe.

Przesuwne drzwi loftowe Portamet Slide

W naszej ofercie drzwiowej znajduje się bogata gama przesuwnych drzwi loftowych. Oferujemy zarówno przeszklenia w ustandaryzowanych wymiarach deweloperskich z oferty Portamet Satndard jak i ścianki szklane przesuwne pod indywidualny wymiar klienta.

Ile kosztują drzwi loftowe oraz szklane ściany

Ceny drzwi loftowych w wymiarach standardowych można znaleźć na naszej stronie wybierając zakładkę drzwi loftowej a następnie przechodząc do odpowiedniej kolekcji z oferty standard, decco czy tez drzwi przesuwnych . Zamówienia w wymiarach indywidualnych realizowane są na podstawie wyceny. Aby taką wycenę uzyskać należy przesłać do nas zapytanie ofertowe na adres info@portamet.com. W zapytaniu prosimy uwzględnić projekt (nawet odręczny) oraz wymiary otworu drzwiowego. Po otrzymaniu takiego zapytania powrócimy do Państwa z wyceną

Rodzaje szyb w drzwiach loftowych

Standardową szybą stosowaną w drzwiach loftowych jest szyba bezpieczna, laminowana o grubości 6-7mm. Taką szybę przyjmujemy zazwyczaj we wstępnej wycenie. Oczywiście, na życzenie klienta, jesteśmy w stanie zamontować w przeszkleniu wybraną szybę mleczną, szronioną, ornamentową czy też lustro. Pełną gamę szyb do wyboru znaleźć można tu: Szyby

Drzwi loftowe na zamówienie.

Oferta Portamet Custom Jako producent przeszkleń oraz ścian loftowych realizujemy zamówienia pod indywidualne wymiary klientów. Mamy bardzo bogate doświadczenie w tego typu produkcji i tysiące wyprodukowanych projektów. Jeżeli potrzebują państwo przeszklenie na wymiar najłatwiej jest do nas napisać na adres info@portamet.pl wraz z projektem (nawet odręcznym lub inspiracją z internetu) a my wrócimy do Państwa z wyceną. Służymy zarówno doradztwem jak i pomocą w zaprojektowaniu wymarzonego przeszklenia

Montaż drzwi loftowych – Jak zamontować drzwi loftowe?

Montaż drzwi loftowych odbywa się w momencie, w którym ściany są już gładkie i pomalowane a na ziemi znajduje się podłoga. Farmugę drzwiową kotwi się bezpośrednio do muru wenątrz otworu drzwiowego za pomocą kołków i osadza się na niej skrzydło drzwiowe. Montaż jest bardzo łatwy i aby go wykonać wystarczy mieć podstawowe narzędzia, takie jak wiertarka, śrubokręt, poziomica.

Gdzie można kupić drzwi loftowe.

Zamówienia na drzwi loftowe można składać pod naszym adresem mailowym info@portamet.com lub u naszych pośredników sprzedaży – sieci dystrybucji drzwi w całej Polsce. Zapraszamy do kontaktu! PORTAMET

zaufali nam