drzwi przesuwne portamet
Portamet / 26.01.2022

7 powodów, aby wybrać loftowe drzwi przesuwne

Dlaczego kochamy loftowe drzwi przesuwne? Drzwi industrialne  to stylowy i nowoczesny sposób na dodanie dodatkowej osobowości do Twojego domu. Nie tylko świetnie prezentują się wszędzie, ale także poprawiają funkcjonalność przestrzeni użytkowej. Dzięki naszej ogromnej gamie kolorów i stylów nic dziwnego, że wybiera je tak wiele osób. Aby dowiedzieć się więcej o zaletach drzwi przesuwnych, zapoznaj się z naszymi 7 powodami, dla których są one fantastycznym wyborem do każdego domu.

portamet arc slide

Styl

Przeglądając naszą ofertę, łatwo zrozumieć, dlaczego szklane drzwi przesuwne są popularnym wyborem w każdym domu. Doskonale nadają się do każdego wnętrza zarówno nowoczesnego jak i klasycznego. Niezależnie od tego, jak chcesz wyrazić swój osobisty styl, wybór drzwi przesuwnych doda charakteru Twojemu domowi.

Światło

Jeśli chcesz stworzyć przepływ naturalnego światła w całym domu, przeszklone drzwi przesuwne zapewniają większą powierzchnię szkła, co przekłada się na lepsze doświetlenie pomieszczeń, Jest to nie tylko świetny sposób na rozjaśnienie domu, ale da iluzję większej przestrzeni.

Wszechstronność

Drzwi przesuwne umożliwiają tworzenie różnych stref w Twojej przestrzeni, bez całkowitego odcinania obszarów. Jest to wielka zaleta, jeśli pracujesz w domu i potrzebujesz prywatności, ale nadal pozostajesz w kontakcie z resztą rodziny.

slide portamet

Wybór

Nasza oferta drzwi loftowych przesuwnych została zaprojektowana tak, aby pasowała do wszystkich typów domów i rodzin. Od matowego szkła po eleganckie stalowe szprosy — każdy znajdzie coś dla siebie.

Przestrzeń

W przypadku konwencjonalnych drzwi należałoby rozważyć pozostawienie wolnego miejsca wokół otworu, co naturalnie zajmuje powierzchnię podłogi. Jeśli wybierzesz drzwi przesuwne, nie musisz się martwić, że będziesz w stanie je otworzyć. To zwalnia cenne miejsce i daje więcej opcji, gdzie można je zainstalować.

przesuwne drzwi portamet

Spokój

Wybierając loftowe drzwi przesuwne, zapewnisz sobie ciszę i spokój. Nigdy więcej nie będziesz musiał słyszeć trzaśnięcia! Dzięki naszym systemom Twoje drzwi będą się spokojnie otwierać i zamykać, unikając ryzyka budzenia całego domu za każdym razem, gdy wychodzisz z pokoju. Może to być szczególnie cenne w rodzinach z małymi dziećmi lub tych, którzy pracują według różnych harmonogramów.

Dostęp

Zastosowany mechanizm daje płynne, łatwe do otwarcia drzwi, które często są szerszym otworem niż tradycyjne drzwi. W miejscach takich jak ruchliwe kuchnie jest to ogromna zaleta, ponieważ pozwala na przejście większej ilości miejsca z szybszym i bezproblemowym dostępem.