producent drzwi loftowych portamet
Portamet / 14.06.2021

Drzwi loftowe na wymiar Gdańsk, Gdynia, Sopot | Producent drzwi loftwych

lofty

Drzwi loftowe coraz częściej goszczą w naszych domach oraz inwestycjach.  Realizacje obejmują standardowe drzwi, loftowe drzwi przesuwne oraz duże szklane zabudowy.

Klienci szukają sprawdzonych rozwiązań od pewnych dostawców. Najważniejsza cechą, na której zależy inwestorom jest niewątpliwie jakość wykonania oraz możliwość dopasowania przeszklenie do otworu drzwiowego założonego w projekcie.

Jako Portamet działamy na Trójmiasta i dostarczamy gotowe, kompleksowe rozwiązanie polegające na pomiarach, projektowaniu, produkcji oraz montażu gotowych przeszkleń. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

producent drzwi loftowych

Od ponad dekady zajmujemy się produkcją i wyspecjalizowaliśmy się właśnie w drzwiach loftowych. Siedziba naszej firmy znajduje się w Gdańsku i właśnie z niej rozsyłamy nasze realizacje do klientów z całej Polski oraz Europy. Cechami, które wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji jest dbałość o detale, najwyższa jakość, indywidualne podejście do klienta oraz terminowość dostaw.

Dzięki tym cechom zaufały nam największe firmy z branży meblarskiej i drzwiowej:

  • Ikea;
  • Bel- Pol Sp.z.o.o.;
  • Vox drzwi i podłogi;
  • Komandor;
  • i inni.

Ponieważ jesteśmy producentem i produkujemy ze stali, czyli tniemy, spawamy i szlifujemy oraz malujemy, mamy pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym na każdym z etapów produkcji. Nad całym procesem czuwa  nasz wykwalifikowany zespół spawaczy oraz ślusarzy.

Jeżeli poszukują państwo producenta przeszkleń loftowych zarówno w wymiarach standardowych jak i indywidualnych zapraszamy do kontaktu info@portamet.com