drzwi zewnętrzne przesuwne loftowe
Portamet / 18.03.2022

Loftowe drzwi przesuwne: zalety i uwagi dotyczące dużych przeszkleń zewnętrznych

Drzwi zewnętrzne przesuwne są idealne, gdy chcesz otworzyć swój dom na widoki i odgłosy ogrodu. W przeciwieństwie do drzwi loftowych składanych i francuskich, wersja przesuwna nie otwiera się, nie układa w stos ani nie waha się i jest łatwiejsza w obsłudze dzięki prostemu ruchowi ślizgowemu, ponieważ całe otwieranie odbywa się na jednym torze.

Poprawa jakości życia Twojej rodziny, oszczędność na rachunkach za energię, zmniejszenie emisji dwutlenku węgla i zwiększenie wartości domu to tylko niektóre z korzyści płynących z zastosowania dużych przeszkleń w drzwiach przesuwnych.

przesuwne drzwi loftowe

Większe nieruchomości są w stanie pomieścić większe przestrzenie, a następnie większe rozmiary paneli, co minimalizuje liczbę drzwi, które trzeba otworzyć. Efekt ten jest wzmocniony, gdy drzwi są wykonane ze stali klasy premium – ponieważ nie tylko wymiary paneli są większe, ale również szprosy są  cieńsze niż w przypadku innych materiałów, tworząc efekt szklanej ściany. Ten styl zapewnia również łatwiejszy dostęp do ogrodu i z niego, zwłaszcza w przypadku niskich torów, które można wpuścić w podłogę, aby zapewnić płynne przejście.

Wydajna wentylacja to kolejna zaleta dużych przesuwnych drzwi loftowych. Jedne drzwi można lekko rozsunąć, całkowicie lub w dowolnym miejscu pomiędzy nimi. Odpowiednia wentylacja w Twoim domu zapobiega gromadzeniu się wilgoci, co chroni Twoje zdrowie i chroni przed wilgocią. Dobry przepływ powietrza pomaga również pozbyć się niechcianych zapachów z kuchni i zwierząt domowych.

Ten styl drzwi tarasowych doskonale pasuje do intensywnego życia rodzinnego, ponieważ nie zatrzaśnie się ani nie zostanie złamany przez podmuchy wiatru, a panoramiczny widok doskonale nadaje się do pilnowania maluchów bawiących się w ogrodzie

Więcej informacji o zaletach i wadach loftowych drzwi przesuwnych można znaleźć TU