prawe i lewe drzwi loftowe
Portamet / 25.01.2021

Portamet Custom czyli drzwi loftowe na wymiar i według twojego projektu.

portamet custom

Podczas planowania i aranżacji wymarzonego mieszkania lub domu coraz częściej uwzględniane są w projektach przeszklenia typu loftowego czyli stalowe ramki w czarnym lub białym kolorze.

Co zrobić jeśli wymiar otworu drzwiowego, w którym przewidziane zostały drzwi loftowe nie są w standardowych wymiarach dostępnych w salonach drzwiowych lub u producentów – np. Portamet Standard. Z pomocą przychodzi PORTAMET z ofertą Portamet Custom, czyli drzwiami loftowymi skrojonymi pod potrzebę klientów.

Ponieważ jesteśmy producentem drzwi loftowych a nie tylko pośrednikiem jesteśmy w stanie wyprodukować i dostarczyć do państwa drzwi jeden do jeden jak w projekcie.

Jak zamówić drzwi loftowe na zamówienie?

Nie ma nic prostszego! Wystarczy skontaktować się z nami na info@portamet.com i przesłać nam zapytanie.

Dobrze jeśli zapytanie takie zawierało by następujące:

  • Projekt wraz z wymiarami. Jeśli nie posiadasz takiego projektu najlepiej przesłać do nas wymiary gotowego otworu drzwiowego wraz z odręcznie narysowanym projektem lub inspiracją z naszej strefy inspiracji, naszej galerii realizacji drzwi loftowych  lub po prostu z internetu.
  • Jeżeli są to warto dodatkowo zawrzeć wytyczne odnośnie koloru, grubości szprosów, nietypowego miejsca zabudowy oraz wszystkiego mogącego mieć wpływ na ostateczny projekt lub w przyszłości utrudnić montaż (rury, gniazdka, kable, listwy, krzywe ściany itd.)
  • Otwieranie - czy drzwi maja być lewe czy prawe.
  • Termin realizacji.

Czy o czymś jeszcze trzeba pamiętać zamawiając drzwi loftowe na wymiar?

Nie – jeśli my będziemy mieli jakieś pytania skontaktujemy się z Państwe i doprecyzujemy wszelkie niejasności. Od tego momentu my zajmujemy się realizacja zamówienia, które przebiega zawsze w tej zamej kolejności:

  • Rysunek produkcyjny – przygotowywany jest projekt produkcyjny według którego będzie realizowana produkcja. Rysunek zawiera dokładne wymiary oraz kluczowe informacje dotyczące danego projektu takie jak nr projektu, kolor RAL, domykanie, szerokości szprosów itd.
  • Produkcja – po potwierdzeniu rysunku produkcyjnego, projekt przekazywany jest na produkcję i przeszklenie loftowe jest wykonywane przez naszych spawaczy i ślusarzy.
  • Malowanie – po wykonaniu gotowe ramy przekazywane są na malarnie gdzie malowane są proszkowo na ustalony wczesniej kolor z palety RAL
  • Montaż lub wysyłka – umawiana jest wysyłka w dane miejsce lub montaż pod danym adres.

Jeśli zastanawiają się Państwo nad drzwiami loftowymi oraz przesuwnymi drzwiami loftowymi na wymiar zapraszamy do współpracy. Bardzo chętnie wspomożemy w etapie projektowania i produkcji. info@potamet.com